SPORTOVI NE GRADE KARAKTER – ONI GA OTKRIVAJU!

Autor: Željka Ivančok Varga, 11. 5. 2016.

Sportska desetka dogodila se ovog utorka u dvorištu naše škole gdje smo svi zajedno obilježili Dan sporta sudjelujući u brojnim disciplinama.

Vodeći se porukom J. Venture, shvatili smo zapravo da se odlično osjećamo nakon kvalitetne tjelesne aktivnosti bila ona natjecateljskog karaktera ili ne, a za raznovrstan tjelesni angažman 10. svibnja bila je zaslužna sljedeća ekipa: ravnatelj Tomislav Gregur, glavna koordinatorica Ivana Martinec, pedagoginja Tanja Lilić te nastavnici tjelesne i zdravstvene kulture. Iako su nas tmurni oblaci plašili od samog početka, nisu nas omeli u realizaciji planiranih disciplina: Skakanje u vreći, Pinčeka-lončeka, Vožnja u tačkama, Nošenje jajeta u kuhači i Potezanje užeta.

Unatoč ispadanju mobitela iz džepa, nestašnom jajetu, gubitku ravnoteže pobjednici su proglašeni i zaslužuju svaku pohvalu. Tako je najbrži u vreći bio Patrik Novak iz 2.THK razreda, a najbrže su se nosili Goran Golub i Dominik Nikola iz 1.KU razreda. U tačkama su bili najbrži Mišo Pfeifer i David Gregoraš iz 1.THK razreda, dok je najspretniji s jajetom bio Marko Štefan iz 3. G razreda. Pobjednička ekipa u potezanju užeta pripada 1.THK razredu, a čine ju: Paulina Vršić, Manuela Gašparić, Nikolina Petković, Ivana Lesjak, Marta Dobranić, Paula Sić, Andreja Pintarić i Lorena Ivančić.

Na kraju su svi sudionici predahnuli uz klipić i sok, a potom krenuli svojim kućama. Nastavnici su pak u školskoj knjižnici mogli provjeriti svoj krvni tlak i udio šećera u krvi, a mjerenja su provodili volonteri iz Srednje škole Čakovec.

Autor svih fotografija je Filip Mihalec iz 2.THK pa zavirite u galeriju slika i uvjerite se u dobru atmosferu.

GALERIJA SLIKA